Brawo badmintoniści MKS Skarbek Gogołów

Brawo Jasiek!
22 września w Szczucinie odbył się Ogólnopolski Turniej dzieci, żaków, młodzików młodszych w badmintonie – Podkarpacki CUP 2018r.
Nasz klub MKS „Skarbek” Gogołów reprezentowało 12 zawodników.
Jan Wilczek stanął na podium zdobywając w swojej kategorii II miejsce, otrzymał pamiątkowy puchar, medal i dyplom.
Pozostali zawodnicy też pięknie zagrali i również zajęli wysokie miejsca grając w najlepszej szesnastce.
Julia Oszajca V miejsce (przegrała po walce o wejście do ćwierćfinału z zawodniczką z Przemyśla, która ten turniej zwyciężyła)
Ignacy Wiśniowski V miejsce, Przemysław Drzyzga IX m, Wiktor Machowski Xm, Antonina Płaziak IXm, Zuzanna Madziar XIII m, Magdalena Majewska XIII-XVI,
w kategorii młodzik młodszy:  Emilia Machowska V miejsce, Aleksandra Janas  XII m, Szymon Madziar XIIIm.
Jeszcze raz gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!!!

Składka na Radę Rodziców

Rada Rodziców ustaliła na rok szkolny 2018/2019 składkę roczną w wysokości 35,00 zł od dziecka na rok.

Składka na Radę Rodziców jest nieobowiązkowa, ale  jeśli zależy nam na organizowaniu atrakcji dla naszych dzieci, potrzebujemy środków na ich przygotowanie.

Rodziców prosimy o przekazywanie składek do sekretariatu ZS w Gogołowie.

Wszystkim Rodzicom, którzy wspierają finansowo Radę, opłacając składki, serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

                                   Za Radę Rodziców
Joanna Giera
Przewodnicząca RR

                                                                                                                         

Zawody LA

21 września 2018r. w Strzyżowie odbyły się zawody powiatowe w lekkiejatletyce, gdzie nasi uczniowie zdobyli medale i awansowali do Finału Wojewódziego. O to oni:
Kacper Miras I miejsce – rzut oszczepem
Klaudia Szynal II miejsce – bieg długi 600m
Jolanta Lechwar III miejsce – skok w dal
Brawo  i powodzenia na Finale Wojewódzkim, który ma się odbyć 26 września w Rzeszowie.
Pozostali uczniowie też pieknie reprezentowali naszą szkołę:)!
Klaudia Salamon w skoku w dal zdobyła IV miejsce, Kamila Chmura – pchnięcie kulą, Szymon Oszajca, Norbert Fuk – bieg na 1000m,
Katarzyna Jędrzejczyk i Weronika Kania – bieg na 300m, Zuzanna Drzyzga – skok w dal, Sylwia Oszajca – beg na 600m.
Wszystkim uczestnikom dziekujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 

Informacja

INFORMACJA

dla Rodziców na temat ubezpieczenia dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) na okres od 1 września 2018 r. do 31 sierpnia 2019 r.

Podobnie jak w latach poprzednich, również w roku szkolnym 2018/2019 Dyrekcja Szkoły  w porozumieniu  z Radą Rodziców pragnie umożliwić Państwu skorzystanie z grupowego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków dla dzieci. W tym celu szkoła zebrała oferty ubezpieczenia NNW dla uczniów od kilku wiodących firm ubezpieczeniowych, Rada Rodziców porównała je i wybrała ofertę Towarzystwa Ubezpieczeń ALLIANZ, która spełniała najważniejsze kryteria.

Ubezpieczenie dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków nie jest obowiązkowe, jednak warto je mieć.

Zgodnie z ofertą, ochroną objęte są zdarzenia, którym ubezpieczony uległ bez względu na to, gdzie w danym momencie przebywał i o której godzinie doszło do wypadku (ochrona 24 h na dobę), np. w czasie nauki, w drodze do lub ze szkoły, a także w czasie różnych zajęć pozalekcyjnych. Ubezpieczenie obejmuje również wypadki powstałe podczas kolonii, obozów i zielonych szkół, działa również podczas ferii, wakacji i dni świątecznych

W związku z powyższym, Rodziców, którzy zapoznają się ze szczegółami oferty ALLIANZ podejmą decyzję o dołączeniu dziecka do grupowego ubezpieczenia NNW, prosimy o wpłatę 39,50 zł za jednego ubezpieczonego do dnia 11. 10. 2018r. u wychowawców klas

Ogólne Warunkami Ubezpieczenia (OWU), znajdziecie Państwo poniżej:

Zakres ubezpieczenia

Klasa NNW

 

Zajęcia pozalekcyjne, SKS, rekreacja.

Poniedziałek:

Gimnastyka 12:45 – 13:30 klasy I – V

Wtorek:

Tenis stołowy, badminton 14:30 – 16:10 grupa zaawansowana

Czwartek:

Badminton 12:45 – 14:25 grupa zaawansowana

Piątek:

Badminton, tenis stołowy 12:45 -13:30 grupa początkująca klasy I -III

 

Czy podoba Ci się nowa strona?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...