Carpe Diem i Szymon Wydra

30.04.18 r. klasy IIg. i VII brały udział w koncercie Szymona Wydry i zespołu Carpe Diem. Około godziny 15:30 wyjechaliśmy do Łańcuta wraz z p. Anetą Pająk i p. Jolantą Drozdalską. Po dosyć długiej i męczącej w ten upalny dzień podróży dojechaliśmy na miejsce. Panie rozdały nam bilety i poszliśmy na halę MOSiR-u. O godzinie 18:00 rozpoczął się trwający 40 min. wykład o zagrożonych gatunkach. Zaraz po tym rozpoczął się koncert. Chociaż zespół i wokalista nie przez wszystkich znany , to ich muzyka „zagościła” w naszych uszach. Muzyka tego zespołu jest dosyć mocna i rockowa. Najpopularniejsze utwory to : „Pozwól mi lepszym być”, „Teraz wiem”, „Życie jak poemat”. Po zakończeniu koncertu niektórzy poszli zrobić wspólne zdjęcia i pp autografy artystów. W drodze powrotnej wstąpiliśmy na kolację – oczywiście do McDonalda. Potem wszyscy zadowoleni i zmęczeni dotarliśmy do domu. Dziękujemy za świetną zabawę i wspólnie spędzony czas.

Zuzanna Drzyzga kl. VII

Czy podoba Ci się nowa strona?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...