Dzień Babci i Dziadka 2019

 Dnia 18 stycznia 2019 r. w Przedszkolu Publicznym w Gogołowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem zaproszonych gości przez dyrektora Mateusza Dykę. Następnie przedszkolaki wystąpiły z programem artystycznym, za który dostały gromkie owacje od swoich dziadków. Program przygotowały wychowawczynie grup – Anna Sowa i Joanna Sokołowska. Później przyszedł czas na wręczenie upominków dla babć i dziadków oraz wspólne zdjęcia. Po wszystkim babcie oraz dziadkowie wspólnie ze swoimi wnukami zasiedli do słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przygotować tę uroczystość!

Zdjęcia w galerii

Tekst: Joanna Sokołowska; zdjęcia: Hanna Szuba

Czy podoba Ci się nowa strona?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...