Podkarpacki CUP 2018r.

Kolejny- tym razem brązowy medal dla badmintonisty MKS „Skarbek” Gogołów na Ogólnopolskim Turnieju Podkarpacki CUP 2018r.

20 października 2018r. w Żyrakowie odbył się drugi Ogólnopolski Turniej Dzieci, Żaków i Młodzików Młodszych Podkarpacki CUP 2018r. Podobnie jak pierwszy turniej ta sportowa impreza przyciągnęła 116 zawodników z 22 klubów. Ignacy Wiśniowski prowadził w swojej grupie oraz zwyciężył mecz o ćwierćfinał. W meczu półfinałowym spotkał się z zawodnikiem z Niepołomic, niestety przegrał po zaciętej walce, zajmując ostatecznie III miejsce. Dla tego młodego zawodnika to wspaniały sukces. Również pozostali zawodnicy „Skarbka” spisali się świetnie, grając w najlepszej szesnastce turnieju.

Gratulacje dla wszystkich zawodników i życzymy dalszych sukcesów!

Czy podoba Ci się nowa strona?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...