„TRADYCJE KOLĘDNICZE – SZCZODROKI”

 23 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs „TRADYCJE KOLĘDNICZE – SZCZODROKI”.  W konkursie brała udział cała szkoła. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach: I kategoria – przedszkole (grupa młodsza i odział 0), klasy I,II,III szkoły podstawowej, II kategoria – klasy IV,V,VI szkoły podstawowej i III kategoria  – klasa VII szkoły podstawowej, klasa II i III gimnazjum. Wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami dołożyli starań, aby ich występ był najlepszy (przygotowania, piękne stroje, próby). To wszystko przyniosło niesamowity efekt – przenieśliśmy się w radosny czas Bożego Narodzenia, były kolędy, pastorałki, przyśpiewki i noworoczne życzenia. Jury w składzie: dyrygent Chóru „Sokół” z Frysztaka Pani Magdalena Wiśniowska, ks. Prałat Emil Midura, dyrygent Chóru „Sanctus” z Gogołowa Pan Kazimierz Jantoń  oraz dyrektor Zespołu Szkół w Gogołowie Pan Krzysztof Niekowal wybrali zwycięzców konkursu.Wszystkim klasom wręczono nagrody I, II, III stopnia.

Pierwsze miejsca zdobyły klasy:

III SP – wych. p. mgr Małgorzata Ziarko

V SP – wych. p. mgr Anna Wiśniowska

III G – wych. p. mgr Tomasz Laskowski.

Drugie miejsca zdobyły:

grupa przedszkolna „0” – wych. p. mgr Anna Sowa

klasa I SP – wych. p. mgr Hanna Szuba

klasa IV SP – wych. p. mgr Mateusz Dyka

klasa VII SP – wych. p. mgr Aneta Pająk

Trzecie miejsce zajęły:

grupa przedszkolna „maluszki” – wych. p. mgr Joanna Sokołowska

klasa II SP – wych. p. mgr Renta Tybur

klasa VI SP – wych. p. mgr Ewa Pepera

klasa II gimnazjum – wych. p. mgr Jolanta Drozdalska

Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy uczniom za udział w konkursie, wychowawcom za przygotowanie dzieci, rodzicom za pomoc przy strojach, jury za ocenę!

Gościnnie wystąpił Zespół Ludowy „Gogołowianie”, który swoim występem uświetnił nasz konkurs. Serdecznie dziękujemy zespołowi za przyjęcie zaproszenia!

Zdjęcia w galerii

Czy podoba Ci się nowa strona?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...