Wycieczka uczniów klas I – III SP do Rzeszowa

 9 czerwca 2017 r. uczniowie klas I – III SP wraz z wychowawcami i opiekunami wybrali się do Rzeszowa, aby miło i aktywnie spędzić czas. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w Centrum Zabaw „Fantazja”, tam nasi uczniowie bawili się na jednej z największych w Polsce konstrukcji, składającej się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłkami. Były także zabawy na dmuchańcach, bitwy armatkami na piłeczki, młodsze dziewczynki spędziły trochę czasu w kąciku zabaw i bawiąc się pięknymi lalkami. Dwie godziny intensywnej aktywności fizycznej i dobrej zabawy!

Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w „Millenium Hall” w kinie 6D. Po niezapomnianych wrażeniach i doznaniach przyszedł czas na posiłek i tu nie mogło zabraknąć wizyty w McDonald’s.

Pełni wrażeń, w dobrych humorach wróciliśmy do Gogołowa.

Zdjęcia w galerii

Czy podoba Ci się nowa strona?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...