Zimowe zabawy na śniegu

 „Zima lubi dzieci najbardziej na świecie…”, a dzieci bardzo lubią zimę, śnieg i zabawy na świeżym powietrzu!

15 lutego przedszkolaki oraz uczniowie klas I – III SP wraz z wychowawcami i opiekunami wybrali się na Wyciągi Narciarskie „Pod Dziedzicem” w Gogołowie, aby aktywnie spędzić czas, świetnie się bawiąc. Dzieci jeździły na pontonowej karuzeli, a także zjeżdżały z górki na pontonach. Miały okazję oglądać narciarzy oraz piękne widoki, które rozpościerają się z góry na Gogołów i okolicę.

Serdecznie dziękujemy Państwu Barbarze i Januszowi Malikowskim oraz córce Ewie za zaproszenie, zorganizowanie zabaw, bezpłatne korzystanie z karuzeli i toru pontonowego i miłą atmosferę!

Dzieci były tak zachwycone zabawami, że 21 lutego ponownie pojechaliśmy bawić się na Dział.

Zdjęcia w galerii

Czy podoba Ci się nowa strona?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...